Ivan Drago, Aquaman'in Kadrosuna Katıldı - Hem de Kral Nereus Olarak

YAZAN Baran Köse

90'lar çocukları için güzel haber. 

Daha tek bir kare bile çekilmemesine rağmen DC'nin en ümit veren filmi olarak kabul edilen Aquaman filminden uzun bir aradan sonra ilk önemli gelişme nihayet geldi.

Ivan Drago, Punisher, He-Man gibi kült rollerde yer alan ve en son Expendables serisi ve Arrow dizisinde canlandırdığı karakterler ile yeni nesillere de kendisini gösteren Dolph Lundgren Aquaman filminde King Nereus'u canlandıracak. Bu gelişme filmi bekleyenler arasında oldukça heyecan yarattı çünkü Dolph Lundgren gerçekten çok sevilen, veteran bir oyuncu. 

>Dedikodu: Man of Steel 2'nin Kötüsü Black Adam Olabilir

King Nereus'u canlandıracak olması bizlere film hakkında da bir çok ipucu verdi. King Nereus, Atlantis'ten sürülmüş Xebels topluluğunun lideri. Kraliça Mera'yı kendisine isteyen ve Atlantis'e hükmetmeyi amaçlayan biri. İlk olarak 2013 yılında Aquaman çizgi romanında ortaya çıkan King Nereus hakkında çok da bir bilgiye sahip değiliz. Fakat Yahya Abdul-Mateen'in canlandıracağı Black Manta ve Patrick Wilson'ın Ocean Master daha önce duyurulmuştu. Belki de hepsi bir araya gelecek ve Aquaman'e karşı güçlerini birleştirecekler, bilemeyiz. 

Aquaman'in çekimlerine önümüdeki sonbahar başlanması bekleniyor.  

İLGİLİ BÖLÜMLER