YAZAN Eser Güven

Hakkı yenilmiş oyunlar kuşağında bugün

Titanfall 2 sevenlere müjde, içerik makinesi ayağınıza geldi. Respawn Entertainment oyunun isminin geri planda kalmasını istemiyor olacak ki önümüzdeki iki ay içinde yayınlamayı düşündüğü içeriklerin listesini tek tek açıkladı.

Oyuna öncelikli olarak 2 tane genel çok oyunculu harita eklenecek, bunların isimleri Glitch ve Relic. Respawn haritalarla ilgili henüz ayrıntılı bilgi vermedi ama haritaların ardından bir de yeni Titan yayınlayacaklarını söyledi. Titan'dan sonra oyuna iki de yeni Prime Titan eklenecek; satın alınabilecek bu Prime Titan'ların isimleri Ronin ve Tone olarak belirlenmiş. Bunların da ardından sıra yeni Live Fire haritalarına gelecek ve yayınlanacak olan iki yeni haritanın ismi Traffic ve Deck. Tüm bu yeni içerik Nisan ile Haziran ayları içinde oyuna eklenmiş olacak.

Bu yeni içeriğe ek olarak yine önümüzdeki iki ay içinde oyuna çeşitli güncellemeler de gelecek ve oyuna bazı değişiklikler getirecek.

> Titanfall 2'nin Yeni ve Ücretsiz DLC'si Colony Reborn'a Bir Göz Atalım

Örneğin Gen sınırı 100'e çıkacak, Özel Maç ayarlarında Live Fire ve Coliseum da seçilebilir mod olarak sunulacak ve yeni bir Fraksiyon eklenecek. Yenilikler bunlarla da kalmayacakmış, yeni Pilot infaz animasyonlarına ek olarak oyuna Marked for Death adında yeni bir oyun modu ve çok sayıda satın alınabilir kamuflaj, kostüm vs. de eklenecekmiş.

Respawn Entertainment yenilikleri yayınlama zamanı geldiğinde her bir içerik hakkında detaylı açıklama yapacağını da ayrı olarak belirtmiş. Biz de elbette bunların takipçisi olacağız.