AMD Kazayla Sızdırdı! Halo 3 PC'ye Geliyor Olabilir.

YAZAN Eser Güven

Sızıyorlar, durduramıyoruz

Bu aralar sızıntı haberlerin, rivayetlerin ardı arkası kesilmiyor. Özellikle de E3'e yaklaştığımız bugünlerde sanırım sıkça bu tür haberlerle karşınızda olacağız. Bu seferki kaza raporumuz AMD'nin yeni R5 işlemcileri için Kore'de düzenlemiş olduğu etkinlikten geliyor.

Etkinlik sırasında AMD yakında PC için çıkacak olan oyunlardan bazı görseller paylaşmış ama bu görseller arasında bir tanesi izleyicilerin özellikle dikkatini çekmiş. Halo 3'ün ünlü ekrana doğru koşan asker görselini görenler hemen "Halo 3 PC'ye geliyor!" söylentilerini yaymaya başlamış. Eğer birileri etkinlikte gösterilecek resimleri karıştırıp araya yanlışlıkla Halo 3'ü eklemediyse Halo 3 PC'ye geliyor diyebiliriz.

halo3-leak-1

Konuşulanlara göre Microsoft bu yılki E3'te Halo 3 Anniversary'i duyuracak ve bu XBox One, Scorpio ve Windows 10'da ortak olarak oynanabilecek Xbox Play Anywhere oyunlarından biri olacak. Elbette henüz elimizde resmi bir duyuru yok, ama bu sızıntının ardından Microsoft da "eh bir sürprizi kalmadı" diyerek açıklamayı öne çekebilir.

İLGİLİ BÖLÜMLER