YAZAN Emre Özdemir

Lando'yu tekrar görmek için biraz daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor.

 Star Wars: The Last Jedi'ın fragmanının yayımlanması ile serisinin takipçileri için beklemek yavaş yavaş daha da güçleşmeye başladı. Bu arada Star Wars cephesindeki tek yeni haber fragmanla sınırlı kalmadı.

Star Wars hayranları bir süredir yeni filmde, yani The Last Jedi'da Lando'yu göreceklerini umuyorlardı. Hatta bu konuda dedikodular da dolaşmaya başlamıştı. Fakat işler hiç de umulduğu gibi gitmedi. En azından The Last Jedi için.

Lando karakterine hayat veren Billy Dee WilliamsOrlando'da bir Star Wars etkinliğine katıldı. Canlı yayınlanmayan etkinlikte hayranların sorularına cevap veren Williams, Lando'nun The Last Jedi ile geri dönmeyeceğini söyledi.

Williams sadece The Last Jedi'dan bahsetti, yani Lando'nun yeni üçleme ile geri dönme şansı hala var. Fakat bu gerçekleşmese bile kendisine veda etmemiz gerekmeyecek (yani, bir açıdan) çünkü bildiğiniz üzere Lando karakterinin gençliğini oynaması için Donald Glover'la anlaştılar.

Bu arada Williams ilk başta bu seçimi pek de sevmemiş, fakat Glover ile şahsen tanıştıktan sonra "Ya aslında hiç de fena çocuk değil, olur bence." gibisinden yumuşamıştı.

Siz ne düşünüyorsunuz? Billy Dee Williams'ı bir kez daha Lando'yu canlandırırken görmek ister misiniz?

İLGİLİ BÖLÜMLER