Battlefront 2'den Güzel Bir Ön Sipariş Hediyesi: The Last Jedi Karakterleri!

YAZAN Eser Güven

The Last Jedi da bizi görecek mi?

Bu aralar Star Wars bereketi yaşıyoruz desem yeridir. Bir yanda resmi fragman eşliğinde çıkış tarihi duyurulan Star Wars Battlefront II, diğer yanda nihayet Luke Skywalker'ı konuşurken gördüğümüz ilk fragmanıyla Star Wars: The Last Jedi.

O halde şimdi de bu ikisini biraraya getirip güzel bir kombo yapalım çünkü EA merakla beklediğimiz sorunun cevabını verdi. Battlefront II'de The Last Jedi temalı öğeler bulunacak ama bunlara şimdilik yalnızca oyun için önsipariş verenler sahip olabilecek. Şimdilik diyorum, çünkü ileride bunların tüm oyunculara sunulmaması için bir sebep göremiyorum.

EA'in yaptığı açıklamaya göre Battlefront II'ye ön sipariş veren oyuncular "Kylo Ren ve Rey temalı özel görünümlere" sahip olacaklar. Bu görünümler oyunun çok oyunculu modu için açılacak ve beraberinde EA'in deyimiyle "epik yetenek geliştirmeleri" de getirecekler. Bunların yanı sıra oyunun uzay savaşı modu için yeni bir First Order gemisi ve Millennium Falcon'un The Last Jedi filmindeki versiyonu da ön siparişle kazanılacak hediyeler arasında.

Battlefront 2 Xbox One, PS4 ve PC için 15 Kasım'da çıkacak. The Last Jedi ise ülkemizde 15 Aralık'ta vizyona girecek.