YAZAN Gencer Fenercioğlu

Yakıcı alevlerin ve dondurucu rüzgarların gücü

World of Warships’te önümüzdeki haftalar boyunca elementlerin savaşı etkinliği hüküm sürecek. 4 Mayıs’a kadar devam edecek etkinlikte oyuncular ateş ya da su elementlerinden birini seçerek hem kendileri hem de aynı elementi seçen takım arkadaşları için değerli ödüller kazanma fırsatı elde edecek.

Elementlerin Savaşında tarafınızı seçtikten sonra savaşa girecek ve 3 rounddan oluşan çarpışmalarda yer alacaksınız. 3 roundun 2’sini kazanan takım oyunu alacak ve hediyeleri kapacak.

Kumandanlar temsil ettikleri elementlerin gücünü düşman gemilerini batırarak, savaşları kazanarak, karşı takıma bol bol hasar vererek, başarılar ve deneyimler elde ederek artıracaklar.

Takımınızın kazandığı savaşlardan elde ettiğiniz oyun içi altınlarla Hediye Dükkanlarından alışveriş yapabilir, Japon gemisi Kamikaze R dahil birçok değerli oyun içi eşya satın alabilirsiniz.

Ne var ki etkinlikle asıl sürpriz, World of Warships geliştirici ekibinden geliyor. Ekip, Elementlerin Savaşına en çok katkıda bulunan ilk 100 oyuncuyu tespit edip adlarını oyun tarihine yazacaklarını belirtiyorlar.