The Walking Dead'in 8. Sezonunda "Trevor"u Daha Çok Göreceğiz

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Simon, Jadis ve Enid artık dizinin kadrolu oyuncusu.

 İnişli çıkışlı performansına rağmen genelde severek izlediğimiz The Walking Dead'in sekizinci sezonundan yeni haberler düşmeye başladı.

Dizi bir süre önce yedinci sezonuna noktayı koydu ve açıkçası yapımcılar söz verdiği gibi epik bir savaş izlemedik bence. Yine de kötü bir bölüm değildi tabii, sadece beklentiler artınca biraz havada kalmış gibi hissettirdi. Tabii burayı eleştiri duvarına çevirmek yerine size asıl haberi vermem lazım; Steven Ogg'un (kendisini GTA V'teki Trevor olarak da tanırız) hayat verdiği Simon karakteri dizinin gelecek sezonunda kadrolu oyuncusu oldu. Tabii ki dizideki adı Trevor değil, ancak oynadığı karakter de bir hayli GTA V'ten fırlamış gibi yazılmış ve kendisi de hakkını sonuna kadar vererek oynuyor. Gelecek sezon şovu bazı zamanlarda sırtına alıp taşıyacağından eminim.

Variety'de çıkan habere göre Steven Ogg'a ek olarak "Scavengers" ekibinin lideri Jadis (Pollyanna McIntosh) ve beşinci sezondan itibaren diziye katılan Enid de (Katelyn Nacon) kadroya tamamen katıldı. Yani bu üç oyuncuyu da dizide artık daha sık göreceğiz ve hatta neredeyse her bölümde yer alacaklar. 

The Walking Dead'in sekizinci sezonu ne zaman başlar bilemiyoruz ancak gelecek sezonun bolca aksiyon içereceği ve geride bıraktığımız senelere oranla çok daha vurdulu kırdılı olacağı kesin. Bakalım çizgi romanlardaki gibi bir zaman atlaması yapılacak mı? Dizinin çizgi romanı yakalamaya başladığını düşünürsek bir zaman atlaması yerine gruplar arasındaki husumeti birkaç ilginç çatışmayla gösterseler, bir iki duygu yüklü an yaşasak çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Sizin de fikirlerinizi alalım sevgili Oyungezerler, sizin yeni sezondan beklentileriniz neler?