Guardians of The Galaxy'nin Sonunda Tam 5 Ek Sahne Olacak

YAZAN Baran Köse

Filmin sonuna film eklemişler resmen!

Marvel bizleri film bittikten sonra sinema salonunda bekletmeyi çok seviyor. Genelde bir ya da iki ek sahne yer alırken Guardians of The Galaxy Vol 2'de bu sefer tam beş (5) sahne yer alacak. 

Peki neden bu kadar fazla sahne? Bu sahneler bizleri hem Infinity War'a hazırlayacak kareler içerecek hem de ilk filmdeki inanılmaz tatlı Baby Groot dansı gibi komik sahneler içerecek. Hatta Stan Lee'nin kendisine özel bir ek sahnesi olacağı bile dedikodular arasında yer alıyor. Şimdilik filmin senaristi ve yönetmeni James Gunn sadece beş adet ek sahneyi onayladı ve daha fazla bilgi vermedi. 

>Müjde! James Gunn Guardians of The Galaxy 3'ü Yazıp Yönetecek

Guardians of The Galaxy eğlenceli bir filmin elbette komik ek sahneleri olması en doğal beklenti. Fakat beni asıl merak ettiren şey Infinity War'a olacak gönderme ve bir sürpriz ihtimali. Yüzümüzde gülümseme ile filmi izledikten sonra ek sahnelere gülerken bir anda bomba etkisi yaratabilecek 3-4 saniyelik bir sürpriz görebiliriz. James Gunn söz konusu olduğunda insan ne bekleyeceğini bilmiyor ve her zaman bir sürprize yakalanabiliyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER