PlayerUnknown's Battlegrounds'ta Gizli Bir Zırh Var - Kızartma Tavası!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Evet yanlış duymadınız, hem de çok önemli bir bölgemizi koruyor!

 PlayerUnknown's Battlegrounds'ın kitlesi büyümeye devam ediyor. Oyun şimdiden bir milyon kullanıcıya ulaştı ve ülkemizde de çılgınlar gibi oynanıyor. Eh tabii oyuncular da sürekli olarak yeni bir şeyler keşfediyorlar.

Yakın zamanda Battlegrounds'ta denk geldiğim en eğlenceli ve bir o kadar da faydalı keşif ise kızartma tavasının zırh olarak kullanılması! Şaka yapmıyorum, yerde kızartma tavası görürseniz hemen kapın ve envanterinizde bulunsun. Elinize almayın, sadece sırtınıza atın yeterli. Gerçi sırtınıza değil de arka tarafta bulunan ve belimizin altına denk gelen malum bölgeye düşüyor kızartma tavası ve o bölgeyi mermilerden koruyor! Kızartma tavası metası şimdiden başladı ve oyunun topluluğu bu durumla ilgili oldukça yaratıcı şakalar yapmaya başladılar bile.

> PlayerUnknown's Battlegrounds'ta Kazanma Rehberi

Sezarın hakkını da sezara vermek lazım, Reddit'te Dimes_10 isimli bir oyuncu kızartma tavasını arkadaşıyla test etti ve videoyu paylaştı. 

PlayerUnknown's Battlegrounds'un aylık ilk büyük yaması ise yaklaşık iki saat önce çıktı. Bu yama ile birlikte oyuna yeni silahlar, teçhizatlar ve araçlar eklendi.