Dawn of War III Açık Betası Öncesinde Tam 40 Dakikalık 3v3 Maç Videosu Geldi

YAZAN Eser Güven

Bence Eldar hepinizi döver

Warhammer 40,000: Dawn of War III'ün Çok Oyunculu Açık Betası bu hafta sonu, yani 21 Nisan - 24 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek. Herkese açık olacak bu beta öncesinde Relic Entertainment "alın bakayım 3v3 savaşlar nasıl yapılır azıcık öğrenin" diyerek Oyun Direktörü Philippe Boulle ve Oyun Tasarımcısı Carolina Mastretta'nın yorumları eşliğinde tam 40 dakika boyunca çok oyunculu savaşa doyacağınız bir oynanış videosu yayınladı.

Videoda oyuncular simetrik bir tasarıma sahip klasik bir haritada savaşıyorlar ve ortadaki kontrol noktası kısa süre içinde savaşın da tam merkezi oluyor.

> Dawn of War III'ten Alışılmışın Dışında Bir Açılış Sinematiği

Bu videonun en güzel tarafı Boulle ve Mastretta'nın maçın gelişimi hakkında yaptığı yorumlar; özellikle de seriyle yeni tanışacak olan oyuncuların videodaki ipucu ve tüyolardan güzel biçimde yararlanabileceklerini düşünüyorum. Ha tabi sadece buradan öğrendiklerinizle açık betaya katılırsanız muhtemelen sağlam sopa yersiniz ama olsun, en azından ilerisi için tecrübe olmuş olur.

Açık betaya başvurmak için Dawn of War Beta Kayıt Sayfasını ziyaret edip formu doldurmanız yeterli. Dawn of War III, 27 Nisan'da PC'ye özel olarak çıkacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER