GOG Herkese Saints Row II Hediye Ediyor - Zamanı Geçmeden Yumulun!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

GOG'da Deep Silver oyunlarında büyük indirim ve bir de hediye var!

 The Witcher Serisi'nin yapımcısı CD Projekt'in oyun platformu GOG'da 48 saatliğine (biz bu haberi yazarken geriye sadece 43 saat kaldı!) Saints Row II bedava!

GOG ile Deep Silver'ın anlaşması şerefine hediye edilen oyunun yanı sıra Saints Row IV: Game of the Century Edition ve Saints Row Gat out of Hell oyunları da tam %75 indirimde. Saints Row serisi açık dünyada geçen ve nefesinizi tüketecek kadar aksiyona doyurucu olan bir oyun serisi. Oyundaki karakterlerimiz sık sık dördüncü duvarı yıkıyor, oyunun hikayesi boyunca zaman ve uzay bükülüyor. Renk paleti, hikayesi ve oynanışıyla özellikle serinin ilk çıktığı dönemlerde oldukça özgün bir yapısı vardı.

Saints Row oyunlarına Steam'de halihazırda sahipseniz oyunları GOG Connect aracılığıyla bu platforma da aktarabiliyorsunuz. Saints Row II'yi bu linke tıklayarak GOG kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

GOG'un Deep Silver indirimlerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Bu oyunların tamamının GOG'da DRM-Free (DRM olmadan) olarak satıştalar. İndirimler 27 Nisan'da, Türkiye saati ile 13.00'te bitecek. 

İLGİLİ BÖLÜMLER