Quake Champions'ın Yeni Karakteri Galena ile Tanışın

YAZAN Emre Özdemir

Karşınızda Galena!

 id Software'in efsanevi oyunu Quake uzun bir sürenin ardından Champions ile dönüş yapıyor.

Kendine has atmosferi ve hızlı oynanışı ile gönüllerde taht kuran seri geri dönmeye hazırlanırken oyundaki karakterler de yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. id Software ve Bethesda tarafından yayımlanan yeni bir videoyla oyunda kullanabileceğimiz karakterlerden Galena'ya göz atıyoruz.

Galena, her ne kadar Quake'in diğer karakterleri gibi kana susamış olsa da kendisi aynı zamanda bir healer! Galena'nın aktif yeteneği Unholy Totem'i istediğimiz yere yerleştirip o bölgedeki takım arkadaşlarımızı (ve kendimizi) iyileştirebiliyoruz. Bu arada Unholy Totem diğer oyunculara zarar verdiğinden kendisini belli yolları kapatmak ya da haritadaki sağlık ya da güçlendirme paketlerini bir süreliğine korumak için de kullanabileceğiz.

PC için geliştirilen ve şu an kapalı beta'da olan Quake Champions'ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Bu arada Quake Champions oynaması ücretsiz olarak piyasaya çıkacak ve her oyuncu Ranger isimli karakterle düşmanlarına korku salabilecek. Tek karakter yetmez, diğerlerini de istiyorum derseniz o zaman Champion Pack'i satın alıp oyundaki tüm karakterlere erişebileceksiniz. Champion Pack sadece oyundaki karakterleri içerecek, yani yeni haritalar geldiğinde onlara erişmek için ek ücret ödemeniz gerekmeyecek.

İLGİLİ BÖLÜMLER