YAZAN Oğulcan Çelik

Blizzard keseneni ağzını açtı

25 Nisan'da Heroes of the Storm'u tamamen değiştirecek 2.0 güncellemesi ile birlikte, Blizzard herkese ücretsiz 20 kahraman verecek.

-> Karşınızda Tüm Detaylarıyla Birlikte Heroes of the Storm 2.0!

Özellikle oyun içi para biriminde köklü bir değişiklik yapacak 2.0 güncellemesi, oyunculara hiçbir para harcamadan kozmetik eşyalar kazanma şansı tanıyacak. Oyuncular tıpkı Overwatch'ta olduğu gibi kutular açabilecek ve bu kutulardan her türlü eşya (kahraman, kostüm, sprey..) düşebilecek. Aynı zamanda oyun içi duyuru yapan sesleri değiştirme ve spreyler gibi yeni eşyalar da oyuna dahil olacak.

Yeni güncelleme oyuna eklendiği zaman, oyuna giren herkese 100 gem ücretsiz verilecek. 100 gem ile birlikte ise oyuncular, içinde 20 kahramanın yer aldığı dört kutudan birini alabilecek. Bu kutular suikastçi, esnek, destek & uzman (specialist) ve tank olarak belirli tarzda 20 farklı şampiyon içerecek. 

-> Heroes of the Storm'a Overwatch Temalı Yeni Bir Harita ve Genji Geliyor!

Kısacası benim gibi uzun süredir pek oynamayan veya hiç başlamamış birçok oyuncunun yeni Heroes of the Storm'a göz atması için büyük bir sebep yaratmış durumda Blizzard. Vallahi güzel taktik.