Call of Duty: WWII'dan İlk Fragman Çıktı - Ağırlık Normandiya Çıkarması'nda

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Özüne dönen Call of Duty gümbür gümbür geliyor!

 Uzay savaşları, modern savaşlar ve gelecek derken ipin ucunu biraz kaçıran Activision, cuma günü yaptığı resmi açıklamayla serinin İkinci Dünya Savaşı'na döndüğünü duyurdu.

Sledgehammer Games'in elinden çıkan ve her detayıyla büyük heyecan uyandıran Call of Duty: WWII'nin ilk resmi fragmanı çıktı (gerçi Twitch'te bir hayli laglı ve takıla takıla göstediler ama...)!

3 Kasım 2017'de çıkacak olan Call of Duty:WWII'yi PC, PS4 ve Xbox One'da oynayabileceğiz. 

Fragmanda Normandiya Çıkarması'ndan aksiyon ve kan dolu bolca sahne var. Tahmin ettiğimiz gibi oyunun senaryo modunda sadece Amerikan tarafı olacak, zira fragmanda başka hiçbir ülke tarafını göstermiyorlar ve haliyle yine biraz Amerikan damarı var. Ancak adamların oyunu, bu konuda çok şikayet hakkımız olduğunu düşünmüyorum. Hala Çanakkale Savaşı'nı bizim gözümüzden oynayacağımız epik bir oyunun yollarını gözlüyorum. 

Fragmandan çektiğimiz ekran görüntülerine bakmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

codwii-ekran-goruntuleri-icin-tiklayin

Fragmanı nasıl buldunuz Oyungezerler? Gaza geldik mi? Battlefield 1'in fragmanı kadar gaz bir şeyler bekliyordum, ancak beklediğim kadar heyecan yaratmadı açıkçası. Yine de bu oyun için hala hem umutlu, hem de hevesliyim.