Call of Duty: WWII'nin Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı - Tabii ki Yine Kasım Ayında!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Activision ve Sledgehammer, oyunun resmi çıkış tarihini ve platformlarını açıkladı.

 Call of Duty: WWII hakkında sızan çıkış tarihi doğruymuş. Oyun, 3 Kasım 2017'de PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. 

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen WWII, serinin uzun yıllar sonra İkinci Dünya Savaşı'na geri dönüşünü konu alacak. Oyunun bugün yayımlanan resmi fragmanına baktığımızda tıpkı düşündüğümüz gibi sadece Amerikan tarafı ile oynayabileceğiz diyebiliriz. Zira gerek resmi fragman olsun, gerekse şu ana kadar paylaşılan görsel çalışmalar olsun ABD güçleri dışında hiçbir şey görmedik. Hatta muhtemelen oyun boyunca tek bir karakterin hikayesini bile oynayabiliriz gibi duruyor. 

> Call of Duty: WWI İlk Resmi Fragman Çıktı!

Bakalım kanlı Normandiya Çıkarması'ndan Avrupa'da geçen en büyük İkinci Dünya Savaşı çarpışmalarına kadar geniş bir bölümü ele alacak bu oyun beklentileri karşılayabilecek mi? Malumunuz Sledgehammer bu oyun ile birlikte aynı zamanda eSpor arenasında da büyük bir şekilde boy göstermek istiyor. En azından oyunun sızan kapağında bu ifade yer alıyordu. 

Activision bu oyundan çok umutlu. Biz oyuncu kitlesi olarak daha da hevesliyiz ve İkinci Dünya Savaşı atmosferini çok özledik. Umarım istediğimiz gibi bir oyun olur da doya doya oynarız.

codwii-ekran-goruntuleri-icin-tiklayin