God of War'un Çıkış Tarihi İle İlgili Yeni Bir Bilgi Sızdı - Bu Sefer De Portekiz'den

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Bu bilgiler de sıza sıza bitmedi...

 God of War'un E3 2017'de şov yapmasını, bizleri kendisine hayran etmesini bekliyoruz. Sony, oyunun E3'te yer alacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı, ancak şu ana kadar sadece bir fragman ile duruyoruz ve bu E3'ü boş geçeceklerini düşünmüyorum.

Oyunun 2017'de çıkacağına dair de yığınla ipucu ve sızıntı oldu hatırlayacağınız gibi, biz de bunları tek bir başlık altında dile getirmiştik zaten. Bununla birlikte mayıs ayında da God of War ile ilgili yeni bir sızıntı çıktı. Portekiz merkezli, Gaming Replay isimli bir oyun satış sitesi, God of War'un çıkış tarihini 14 Eylül 2017 olarak sistemine girdi. Şu ana kadar tüm sızıntılar sonbaharı işaret etse de serinin tüm oyunları mart ayında çıkış yaptı. 

> E3 2017'de Yer Alması Kesinleşen Oyunlar Listesi (Güncellendi)

Tabii ki bu resmi bir çıkış tarihi değil ve artık o kadar çok tarih sızdı ki biz de biraz bu durumdan sıkılmaya başladık. Sony çıkıp oyunun resmi çıkış tarihini açıklasa da rahatlasak diyoruz. 

Yeni God of War, Yunan Mitolojisi'ni terk ederek İskandinav Mitolojisi'ne dalış yapacak. Ancak oyunda Viking falan görmeyi umuyorsanız çok yanlış geldiniz sevgili Oyungezerler. 

İLGİLİ BÖLÜMLER