Injustice 2 Çıkış Fragmanı Aşırı Gaza Getiriyor

YAZAN Baran Köse

Allahım sana geliyorum!

Gün saymaktan yorulduğumuz, çıksa da oynasak diye kendi saçımızı başımızı yolduğumuz Injustice 2 nihayet çıkıyor. NetherRealms de oyunun çıkışı şerefine harika bir video paylaştı.

Fragmanda ilk dikkat çeken öge kullanılan müzik oldu. Karakterlerin repliklerinin üzerine o kadar başarılı bir müzik seçmişler ki oyundan görüntüleri izlerken ağızda bir Hollywood filmi fragmanı tadı bırakıyor desek abartmış olmayız. Injustice 2'nin diğer dövüş oyunlarından en büyük farkı dövüş mekaniklerinden çok hikayeye önem vermesi ve bunun videoda güzel şekilde yansıtılmasının da payı elbette çok fazla. 

Lafı çok fazla uzatmadan sizleri bu güzel video ile başbaşa bırakıp Injustice 2'nin indirme barının ilerlemesini izlemeye dönüyorum izninizle. Önümüzdeki bir hafta boyunca benden haber alamazsanız merak etmeyin, yemimi suyumu verdikleri sürece Injustice 2 oynayarak hayatta kalabilirim.

Injustice 2 için şu ana kadar açıklanan bütün karakterleri ve kısa hikayelerini merak ediyorsanız galerimize bakmayı unutmayın.

injustice-2-tum-karakterler

Hikaye fragmanlarının ilk beş bölümünü aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 1. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 2. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 3. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 4. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 5. Bölüm

Injustice 2'yi PlayStation 4, Xbox One, Androd ve iOs platformlarında oynayabileceğiz. Oyun 16 Mayıs'ta raflardaki yerini alacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER