Uncharted: The Lost Legacy'nin PS4 Pro Detayları Açıklandı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

HDR ve 4K cepte, peki fps?

Uncharted: The Lost Legacy'nin PS4 Pro'da sahip olacağı ek özellikler ile ilgili birkaç bilgi açığa çıktı. PlayStation 4 platformu için özel olarak çıkış yapacak olan genişleme paketi aslında konsept olarak bir Standalone, yani başlı başına oyun olarak karşımıza çıkacak.

Yapımcı Naughty Dog'un E3 2017'de oyuna bolca yer vermesini bekliyoruz. Ancak konudan bir an uzaklaştık sanki, PlayStation 4 Pro diyorduk. Oyun PS4 Pro'ya HDR ve dinamik 4K çözünürlük desteğiyle geliyor. Bununla birlikte oyunun ortalama fps performansı hakkında bir bilgi bulunmuyor, tahmin yürütme şansımız da yok çünkü paylaşılmış bir veri yok. Yine de Uncharted 4'ün kusursuz şekilde eski PS4'te bile çalıştığını düşünürsek efsanevi güzellikte görseller ve iyi bir kare akış oranı göreceğimizden şüphem yok. Naughty Dog bizim yüzümüzü ne zaman kara çıkardı neticede değil mi?

23 Ağustos 2017'de oyuncularla buluşacak olan Uncharted: The Lost Legacy'yi ön sipariş ile temin eden oyuncular Jak & Daxter The Precursor Legacy'nin PS4 sürümünü de ücretsiz olarak temin edebilecekler.

Uncharted serisi ile ilgili tüm haberlere buradan ulaşabilir ve oyun öncesi bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz Oyungezerler!