Injustice 2'nin İnceleme Puanları Oldukça Yüksek

YAZAN Baran Köse

Beklentileri karşılıyor gibi duruyor!

Injustice 2 açıklandığı günden beri bizlere sürekli yeni karakterleri, hikayeyi ve oynanış videolarını öyle bir verdi ki beklentiyi en üste çektik. Heyecanımız arttıkça "acaba beklentiyi karşılayamayacak mı?" endişesi de ufak ufak filizlenmeye başlamıştı.

Oyun çıkalı henüz 24 saat olmadı ve inceleme notları ufak ufak düşmeye başladı. Metacritic'te oyun şu an itibari ile 88 puanda. Oyuncuların verdiği puan ise 8.5/10. Bu kısa sürede sadece 13 oyun sitesinin inceleme girdiğini ve bu sayının sürekli arttığını düşünürsek Injustice 2'nin bekleneni verdiğini söyleyebiliriz. Bir de tabii işin Youtube kısmı var. Youtube'daki incelemelerde ve oynanış videolarında oldukça olumlu bir tablo çiziliyor ve oyun genel olarak beğenilmiş durumda. İlk oyunun Metascore'unun 80 ve oyuncu puanlamasının ise 7.2/10 olduğunu düşünürsek ilk oyundan başarılı bir devam oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlk inceleme puanları şu şekilde;

Vandal - 90

Hobby Consolas - 90

IGN Spain - 90

Game Informer - 90

GameSpot - 90

Twinfinite - 90

GamePro Germany - 88

LaPS4 - 88

Meristation - 87

Multiplayer.it - 87

IGN Italia - 86

3DJuegos - 85

SpazioGames - 85

>Injustice 2 Çıkış Fragmanı Aşırı Gaza Getiriyor

NetherRealms'in bir önceki oyunu Mortal Kombat X'in puanından daha iyi bir puana (şimdilik) sahip olması da dövüş oyunu sevenler için iyi bir haber. Çoğu kişi oyunun hikaye odaklı olmasından dolayı dövüş kısmına daha az ağırlık verileceği yönünde fikir belirtiyordu ama incelemelerden ve puanlardan gördüğümüz kadarıyla böyle bir endişe oldukça yersiz. Mortal Kombat X'ten daha iyi olduğu bile söyleniyor!

Injustice 2'nin bütün karakterlerini ve kısa hikayelerini merak ediyorsanız galerimize bakmayı unutmayın.

injustice-2-tum-karakterler

Hikaye fragmanlarının ilk beş bölümünü aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 1. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 2. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 3. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 4. Bölüm
> Injustice 2 Hikaye Fragmanı 5. Bölüm

İLGİLİ BÖLÜMLER