YAZAN Baran Köse

Belirsizlik nihayet sona erdi

Wonder Woman'ın vizyona girmesine oldukça kısa bir süre kaldı. Filmi izleyen bir avuç insan filmin oldukça tatmin edici olduğu yönünde açıklamalar yapıyor. Fakat yine de bir devam filmi konusunda DC ya da Warner Bros.'tan bir açıklama gelmemişti.

Geçtiğimiz aylarda DC'nin en önemli ismi Geoff Johns bir anda çıkıp Wonder Woman'ın devam filminin gelmeyebileceğini açıklamış ve çoğu kişiye göre filme büyük bir darbe indirmişti. Wonder Woman'ın Şangay'da düzenlenen galasında konuşan Zack Synder ise Geoff Johns'un açtığı yaraları saracak bir açıklama yaptı ve Warner Bros.'un bir devam filmi üzerinde konuşmaya başladığını söyledi.  

Wonder Woman DC'yi Kurtarabilecek Mi?

Filmin yönetmeni Patty Jenkins'in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar aslında bir devam filminin sinyalini vermişti. Vizyona girecek filmde Wonder Woman'ın kim olduğunu, nasıl bir kahraman haline geldiğini anlattıklarını söyleyen Jenkins olası bir devam filminde Amerika'ya gelişini ve orada kendisine bir hayat kurmasını çekmek için heyecanlandığını belirtmişti. 

Açıkçası her şey gişedeki ilk hafta sonuçlarına bakıyor. Eğer sağlam bir açılış yaparsa Warner Bros. üzerine atlayacaktır projenin. Şu an itibari ile 60 ila 110 milyon dolar arası bir açılış bekliyorlar filmden. Düzgün bir PR çalışması ya da reklam kampanyası yapsalardı 110 milyon bandına daha yakın bir sonuç beklerdim fakat benim düşünceme göre film 75-80 milyon bandında bir açılış yapacak ve günler ilerledikçe daha da güçlenecek. 

2 Haziran 2017'de vizyona girecek filmi izlemeyi düşünüyor musunuz? Sizce Wonder Woman başarılı olabilecek mi? 

İLGİLİ BÖLÜMLER