Destiny 2'den Yeni Bir Hikaye ve Oynanış Fragmanları Çıktı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Özellikle oynanış videosu çok havalı olmuş.

 Bungie, 18 Mayıs Perşembe akşamı yaptığı canlı yayında bizi Destiny 2'ye doyurdu sağolsun. Haberler, canlı yayın ve tabii ki iki yepyeni ve heyecan dolu fragman!

Daha önce paylaşılan sinematik fragmandaki mizahi, epik ton yerini tamamen epikliğe bırakmış ve diğer fragmanda oynanış odaklı olmuş. Oynanış videosunu bir hayli beğendiğimi söylemem gerek, ilk Destiny rengarenk ve yüksek tempolu olsa da kontrollerinde bir hantallık hissi vardı. Bu fragmanda ise tempo hem yüksek hem de oynanış çok daha tepki veriyor gibi gözüktü.

> E3 Basın Konferansları - Tarihleri ve Saatleri

Sinematik fragmanda Komutan Zavala'nın epik ve kahramansı savaş sahneleri var ve Destiny'nin ruhunu bize güçlü bir şekilde aktarıyor. Oynanış fragmanında ise karakter hareketlerinden silahlara ve kahramanlarımıza kadar pek çok detayı bir kez daha görme şansı bulduk. Destiny'nin resmi Youtube kanalı iki fragmanı tek bir videoda paylaşmış, hemen aşağıda izleyebilirsiniz Oyungezerler!

Destiny 2, PS4 ve Xbox One için 8 Eylül 2017'de çıkacak. Oyunun PC çıkışı ise biraz gecikmeli olacak ve net bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.