SEGA Oyunculara Birçok Sürpriz Yapmayı Planlıyor!

YAZAN Emre Özdemir

SEGA'da bir hareketlenme var, ufaktan heyecan veren bir hareketlenme

SEGA'dan yapılan açıklama ve yayımlanan videolar ile şirketin kimliğinin "Amazing SEGA" temasında yeniden yapılandırıldığı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre yeni şirket kimliği ile birlikte SEGA'nın oyuncularına karşı tutumu ve azmi daha iyi ifade edilebilecek.

Amazing SEGA konsepti ile ilgili henüz detaylı bilgi verilmedi. Bildiğimiz şey; yeni konseptle birlikte oyunculara çok daha fazlası sunulacak, hatta "Bundan sonra bizden çok daha fazla sürpriz bekleyin." deniliyor. Bilmediğimiz şey ise bunun tam olarak nasıl yapılacağı...

Eğri oturup doğrı konuşalım. SEGA uzun süredir o ihtişamlı günlerinden çok uzakta. Evet, hala büyük bir firma ve hala oldukça sevilen oyunlara sahip. Fakat bir zamanlar olduğu kadar büyük ve efsane bir firma değil.

Yakın zamanda Amazing SEGA konsepti ile ilgili detaylı bilgiler ve heyecan verici haberler bekliyorum. Bakarsınız SEGA tekrar yumruğunu masaya vurur ve ait olduğu yere, sektöre yön veren piramitin tepesine oturur yine. Fakat bahsettiğim detaylar açıklanana kadar sabırla beklemekten başka çaremiz yok.

Bu arada biraz önce bahsettiğim videoları da aşağıya koyuyorum. Ne yazık ki Japoncalar ve videoların içeriği ile ilgili yeterince bilgi veremiyorum. Fakat konuyla ilgili gelişmeleri Oyungezer olarak takip ediyor ve sizlerle paylaşıyor olacağız.