İstediğimiz An Uçaktan Sürat Teknesine Geçmek Mi? The Crew 2 İle Mümkün!

YAZAN Eser Güven

The Crew 2 kesintisiz yarış deneyimi sunacak

Ubisoft'un açık dünya yarış oyunu The Crew 2'in E3 fragmanı gerçekten de harika görünüyordu, değil mi? Peki sürat teknesinden uçaklara, motorlardan arabalara kadar pek çok taşıtı kullanabileceğimiz oyunda taşıtlar arasında anında geçiş yapabileceğimizi fark etmiş miydiniz? 

Oyunun E3 fragmanıyla birlikte bir de oyunun alfa öncesi görüntülerini gösteren bir Oynanış Videosu yayınlanmıştı. Bu videoda oyundaki çeşitli taşıtlarla yapılan yarışları geliştiricilerin yorumları eşliğinde görme şansını elde etmiştik. O videonun sonlarına doğru belki de gözden kaçan bir özellik vardı. Anlatıcı bizi oyundaki yarışlar hakkında bilgilendirirken bir anda şöyle bir şey diyordu: "Bu arada; oyundaki kara, deniz ve hava taşıtları arasında istediğiniz anda geçiş yapabilir ve böylece yalnızca tek bir düğmeye basarak The Crew 2'nin sunduğu tüm yeni perspektiflerin keyfini çıkarabilirsiniz".

Aşağıdaki gifte oyundaki tüm taşıt çeşitlerini kullanacağımız Triathlon modunda havada uçuş yaparken nasıl bir anda kendimizi denizdeki sürat teknesinde bulduğumuzu görebilirsiniz. Geçişler gerçekten de kesintisiz ve tempoyu aksatmayacak şekilde yapılmış:

 

The Crew 2, 2018'in başlarında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Oyunun betasına katılmak istiyorsanız thecrewgame.com/beta adresinden kayıt olabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER