PlayerUnknown's Battlegrounds'un Tavası Tahmin Ettiğimizden Çok Daha Güçlü

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Tavanın mermi geçirmezliği sınır tanımıyor...

 PUBG'nin en güçlü zırhı ne seviye 3 kask, ne de seviye 3 zırh... Oyundaki tek kurşun geçirmez ve çılgınlar gibi koruma sunan savunma aracı kızartma tavası! Bunu daha önce keşfeder keşfetmez sizlerle paylaşmıştık Oyungezerler, ancak iş bu noktada bitmiyormuş meğerse.

Kızartma tavası öyle bir iki mermiyle alt edilebilecek bir koruma değilmiş. Bunu kanıtlamak için Doom49 isimli bir Youtuber, ekibini toplamış ve kızartma tavasını teste tabi tutmuş. 

> PUBG Kısa Süreliğine CS:GO'yu Solladı

Totomuzu başarıyla koruyan kızartma tavası, aynı anda sınırsız sayıda mermiyi durdurabiliyor ve sonucunda hiçbir hasar görmüyoruz. 

Doom49, tam 50 tane oyuncuyu bir araya getirmiş ve tavayı takıp kendisini bilim uğruna riskli bir deneye kurban vermiş. Ancak kızartma tavası banamısın demiyor ve 50 oyuncunun mermilerini de eş zamanlı olarak durdurmayı başarıyor. Oyunda pek çok defa kızartma tavası sayesinde hayatı kurtulmuş biri olarak çok net bir şekilde diyebilirim ki gördüğünüz an kaçırmayın. Tavalar hayat kurtarır!

PlayerUnknown's Battlegrounds, 2017'nin son çeyreğinde erken erişimden çıkacak ve resmi olarak tamamlanmış bir oyun haline gelecek. PUBG hakkında şu ana kadar çıkan tüm haberlere PUBG sayfamızdan ulaşabilirsiniz!