YAZAN Eser Güven

İndirim dediğin böyle olur

Steam indirimleri döneminde paketlere ufak da olsa bir ara veren Humble Bundle resmen bomba gibi geri döndü ve inanılmaz cazip bir paketle karşımıza çıktı. Humble Bundle'ın bu sağlam indirimlerini resmen özlemişim, onu fark ettim.

Söz konusu paket Capcom oyunlarını kapsıyor ve Capcom Rising isimli bu pakette Ninja Theory'nin DmC: Devil May Cry'ından Dead Rising oyunlarına kadar bir çok sağlam oyun mevcut.

Paketin 1$'lık versiyonunda Strider, Umbrella Corps ve DmC: Devil May Cry bulunuyor. Bu üç oyunun şu anki güncel fiyatları sırasıyla 41 + 89 + 60 = 190 lira. "Güncel fiyatları ne yapalım, bize indirimli hallerinden bahset" diyorsanız da bu üç oyunun şimdiye kadar indikleri en düşük fiyatları göz önüne alırsak (ki bu da geçen seneye denk geliyor) toplamda 12,3 + 18 + 15 = 45 lira vermiş olmanız gerekiyordu. Yani bu üç oyunu yaklaşık 3,5 liraya satın alabilecek olmak kaçırılmayacak bir fırsat anlamına geliyor.

Ortalamayı geçerseniz (ki şu an 7,3$ civarında seyrediyor) yukarıdakilere ek olarak Umbrella Corps: Deluxe Edition Upgrade Pack, Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil 6, Resident Evil HD Remaster ve Resident Evil 0 HD Remaster sizin oluyor. Yalnızca son iki oyunun bile 80 lira olduğunu düşünürsek bu paket de gayet cazip.

Ve son olarak "al sana 12$, ver hepsini" derseniz de tüm bu oyunlara Dead Rising 2 ve Dead Rising 3: Apocalypse katılıyor. Bu oyunların da normal satış fiyatları 150 liralarda geziyor ve neresinden baksanız, hangi kademeyi satın alsanız son derece karlı bir alışveriş yapmış oluyorsunuz.

Bence siz en düşük paketi zaten bir alıverin, gerisini sonra düşünürsünüz.

İLGİLİ BÖLÜMLER