Mordor İçin Hazır Mıyız? Lord of The Rings Online'ın Yeni Paketi Yakında Çıkıyor

YAZAN Eser Güven

LOTRO'nun yeni genişleme paketi çok yakında bizlerle

Orta Dünya'da görmediğim yer kalmadı, azıcık da şu Mordor'un yabani, bol lavlı ve ateşli topraklarında tur atayım diye düşünüyorsanız size bekleyişinizin sona ermekte olduğunu müjdelemek istiyorum. Standing Stone Games, Lord of the Rings Online'ın en yeni genişleme paketi Mordor'u 31 Temmuz'da yayınlamayı planlıyor!

Planlıyor diyorum çünkü firma her ihtimale karşı kendisine açık bir kapı bırakmış ve "olur da gecikme yaşanırsa Mordor genişleme paketinin içeriğine 31 Ağustos 2017 tarihini geçmeyecek şekilde sahip olacaksınız" demiş. Yani paket büyük ihtimalle bu ay sonu, en kötü ihtimalle de gelecek ay sonuna kadar yayınlanmış olacak.

Mordor genişleme paketi üç farklı versiyon olarak hazırlanmış. Standart versiyonun fiyatı 40$, Collector's Edition 80$ ve Ultimate Fan Bundle 130$. İstediğiniz versiyonun ön siparişini pakete özel sayfadan verebilirsiniz. Bu sayfada farklı versiyonların sunduğu yeniliklere bakınca hiç de hoş olmayan bir detayla karşılaşacaksınız. Mordor genişleme paketiyle oyuna High Elf ırkı ekleniyor, ama Standart paketi alırsanız bu ırka sahip olamıyorsunuz. Yani High Elf oynamak istiyorsanız 80$'ı gözden çıkarmalısınız ki bu bence son derece absürt bir durum. Bunun dışında paketler arasındaki farklar (çoğunlukla kozmetik) kabul edilebilir düzeyde.

Mordor'u LOTRO puanlarınızı kullanarak, para vermeden de almanız mümkün ama bunun için kışın yayınlanacak olan Update 22'yi beklemeniz gerekiyor. Bu güncelleme sonrasında standart paketi 2495 puan, High Elf ırkını ise 1000 puan karşılığında satın alabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER