Justice League'den Yeni Bir Fotoğraf Flash, Batman ve Wonder Woman'a Katıldı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Batman gibi Batman be!

 Justice League'in yeni fragmanına gün sayacak duruma geldik ve bir hayli de heyecanlıyız. DC'nin filmleri şu ana kadar pek de başarılı olamadı. Hatta Wonder Woman dışında büyük bir kitleyi memnun eden DC filmi yok diyebiliriz (Nolan üçlemesini tabii ki ayrı tutuyorum. DCEU'dan bahsediyorum). 

Justice League'in hem çıtayı yükseltmesi hem de gişede büyük başarı elde etmesini bekliyoruz ve umuyoruz. Neticede DC Extended Universe filmlerinin devamlılığı için Justice League kritik bir önem taşıyor. Filmden paylaşılan son görsel de Entertainment Weekly'de çıktı ve her ne kadar burada olay Ezra Miller'ın hayat verdiği The Flash karakterinin Wonder Woman ve Batman ile yan yana durması olsa da sahneyi çalan karakter Batman olmuş. 

Büyük Bir Heyecanla Beklediğimiz 10 Süper Kahraman Filmi

Boyu, posu ve endamı ile Batman gibi Batman dediğimiz Ben Affleck, bu fotoğrafta bir kez daha parlamış. Büyük bir DC hayranı olarak bu filmin hem gişede hem de hikaye olarak başarılı olmasını gerçekten çok istiyorum. 

Justice League, 17 Kasım 2017'de vizyona girecek. Yeni fragmanın izleyicilerin beğenisine sunulacağı Comic Con ise 20-23 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Muhtemelen Baran Köse ve ben bu fragmanı yorumlamak için bir video çekeceğiz. İlk fragman hakkındaki fikirlerimize de hemen aşağıdaki videoda paylaşmıştık.

Hatta Cyborg'un CGI'nı beğenmediğimizi söylemiştik ki bu konuda da iyi bir haberim var. Cyborg'un CGI efektleri baştan sona elden geçiriliyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER