Hitman'in İlk Sezon Son Bölümünde Marakeş'e Gidiyoruz

YAZAN Alihan Aydaş

Bomba gibi bir SEZON FİNALİ olmasını ümit ediyorum.

Hitman'in Birinci Sezonunun finali için bugün yeni bir bölüm yayınlanacak ve böylece ilk sezon tamamlanacak. Bu da oyuncuların ilk sezondaki son özel görevi demek oluyor.

The Entertainer olarak bilinen bu hedef, 10 gün boyunca süren Sand Bonus görevi olacak ve bu görev Marekeş'te geçecek. Ajan 47'nin bu bölümde iki adet görevi mevcut: Bay Giggles'ı ortadan kaldırmak ve hedefin gidişatını belirlemek için müşteri listesini bulmak.

Son Elusive Target için bir video yayınlanmadı ancak aşağıdaki resimlere göz atarak bir kaç bilgi edinebilirsiniz.

hitman-final-elusive-target-sezon-bir-oyungezer

Elusive Target görevini tamamlayanlar Yaz Suiti (takım elbise) ve Eldivenleri kazanacaklar. Buna ek olarak, daha önce bildirildiği üzere, Silent Assassin ile tamamlanan ilk Elusive Target sözleşmesi olan oyuncular Terminus Suiti de kazanacaklar.

Ayrıca, bu görevde kazanılacak olan puanlar Kış Suiti için kilit açma konusundaki ilerlemeye de dahil edilecektir. Oyunun geliştiricisi IO Interactive'e göre, bu noktada, oyuncu The Entertainer görevine başlamadan önce 12 adet Elusive Target görevlerinden dört Silent Assassin derecesi elde etmesi gerekecek.

Son olarak, özel hedefler için ödüller ve bunları kazanmak için gerekli olan şeyler konusunda kafanız karıştıysa, aşağıdaki resimde verilen bilgilere göz atın.

hitman elusive target görevi

The Entertainer, Hitman'in son özel hedefi olmasına rağmen oyunculara Temmuz veya Ağustos aylarında ekstra içerik verilmeyeceği anlamına gelmiyor.

Hitman için yeni güncellemenin bu ayın ilerleyen günlerinde oyunculara sunulması planlanıyor. IO, daha fazla ayrıntı ve tam sürüm notlarını piyasaya yakın zamanda sunacağını da belirti. Ayrıca, yeni zorluk seviyeleri Ağustos İçerik Takvimine eklenecek ve daha sonra açıklanacak.

 

İLGİLİ BÖLÜMLER