Spider-Man, Battlefront II ve Kingdom Hearts 3'ten Haberler İçin Gün Sayıyoruz!

YAZAN Özlem Tülübaş

Disney D23 etkinliği bu gece başlayacak.

Disney'in büyük D23 konferansı bu haftasonu gerçekleşecek ve Star Wars: Bölüm VIII ile ilgili güzel haberler gelecek. Bunun yanında Insomniac'ın Spider Man oyunu, Star Wars: Battlefront II ve Kingdom Hearts III hakkında oyuncuları sevindirecek olan haberler de olacak. 

D23'ün Level Up isimli oyun şovu Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak. Oyun şovu, bugün Twitch, Facebook ve Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Youtuberlık ve Twitch'te yayın yapan JackSepticEye ve Strawburry17 oyun şovunda ev sahipliği yapacak.

Konuşulacak üç oyun arasından en gizemli olanı Kingdom Hearts III. Oyun 2013'te duyurulmuştu. O günden beri geliştirilmeye devam ediyor. Geçen günlerde Kingdom Hearts III'ün bir tanıtım videosu yayınlanmıştı ancak pek bilgi paylaşılmadı. Bugün gerçekleşecek olan D23'te neler göreceğiz bakalım. Kingdom Hearts III'ün 2018 yılından önce PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkması planlanıyor. 

Star Wars: Battlefront II, 14 Kasım'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. İlk oyunda olmayan senaryo modu ikinci oyunda olacak. Oyunun açık beta testi Ekim ayında yapılacak. Insomniac'ın çıkaracağı PlayStation 4'e özel Spider-Man oyunu da 2018 yılında çıkacak. E3 2017'de Spider-Man'in tanıtım videosunu izlemiştik. Spider-Man'in açık dünyası Sunset Overdrive'dan da büyük olacak. 

 

İLGİLİ BÖLÜMLER