NFS Payback'in Ön Sipariş Bonusları Dikkatleri Üzerinize Çekecek(!?)

YAZAN Eser Güven

Lastik kokusu buraya kadar geldi

Need for Speed serisinin yepisyeni oyunu NFS Payback'in ön sipariş bonusları açıklandı. Buna göre oyunun herhangi bir versiyonu için ön sipariş verirseniz öncelikle Platinum Car Pack ismindeki özel araba paketine sahip oluyorsunuz.

Bu araba paketinde resmen birbirinden cazip arabalar bulunuyor, 69 model Dodge Charger falan var ki bunlar gayet çekici isimler. Paketteki arabaların tam listesine bir bakalım, sonra da ön siparişin asıl bomba bonusuna gelelim:

  • Nissan 350Z 2008
  • Chevrolet Camaro SS 1967
  • Dodge Charger R/T 1969
  • Ford F-150 Raptor 2016
  • Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016

Bu beş arabaya ek olarak ön sipariş verenleri bir de inanılmaz bir bonus bekliyor: mavi renkli lastik dumanı! Bu hep hayalini kurduğunuz, uğruna ön sipariş vermek isteyeceğiniz bir hediye değil mi? Ben sırf bunun için ön sipariş vermeye karar verdim, çok cazip bir teklif çünkü.

Tabi ki ciddi değilim, lastik dumanı nedir yahu? Zaten bu mavi lastik dumanını her arabada kullanamıyorsunuz, yalnızca Platinum Pack ile birlikte gelen arabalarda kullanılabiliyor. Böylece gösterişli arabanızla lastiklerinizden mavi dumanlar çıkararak tüm dikkati üzerinize çekebileceksiniz işte, EA oyuncunun dilinden anlamaya devam ediyor yani.

Need for Speed: Payback 10 Kasım'da PC, Xbox One ve PS4 için raflardaki yerini alacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER