Call of Duty: WWII'de "Doctor Who" ve "Daredevil"den Tanıdık İsimler Var

YAZAN Yasin Madyb İlgün

10. Doktor ve Elektra'ya merhaba diyelim!

 Call of Duty Serisi'nin son oyunu CoD: WWII'nin zombi modunda yine ünlü isimler yer alacak. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve İkinci Dünya Savaşı'na geri dönüş yapan Call of Duty'de Daredevil dizisinden Elektra'yı canlandıran Elodie Yung ve Doctor Who'dan David Tennant yer alacak. David Tennant en sevdiğim oyunculardan biri olduğu için ayrıca sevindim. Tennant ile zombi öldürmek büyük keyif olacak. 

David Tennant, Drostan Hynd isimli bir karaktere hayat verecek. Yung ise Olivia Durant olarak karşımıza çıkacak. 

codzombies-tennant codzombies-yung

Zombi modunun fragmanı da internette sızdı, bununla birlikte Sledgehammer'dan yapılan açıklamaya göre sızan bu fragman henüz bitmemiş ve tam hali için 20 Temmuz'u beklememizi söylüyorlar. Activision, San Diego Comic-Con'da yer alacak ve 20 Temmuz'da zombilerin fragmanını oyunseverler ile paylaşacak.

CoD: WWII'de zombilerin hikayesi de bir hayli ilginç aslında. Savaşı kaybetmeye çok yakın olan Nazi'ler, son çare olarak zombilerden oluşan bir orduya bel bağlıyor. Sledgehammer'ın iki başkanı Michael Condrey ve Glen Schofield'ın daha önce Dead Space'te de önemli rollerde yer aldıklarını düşünürsek zombi modundan yana ayrı bir umutlu olabiliriz sanırım. 

Call of Duty: WWII, 3 Kasım'da PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.