Comic-Con'da Gösterilecek Call of Duty: WW2 Zombi Fragmanının Bir Kısmını Şimdi İzleyebilirsiniz

YAZAN Alihan Aydaş

Call of Duty: WW2 Zombi modu ile ilgili bilgileri öğrenmek için sabırsızlanıyor musunuz? Bunun için kısa bir video ortalıkta dolaşıyor...

Call of Duty: World at War ile hayatımıza giren Call of Duty Zombi modu, bu sene Call of Duty'nin köklerine dönmeye hazırlandığımız Call of Duty: WWII ile yoluna devam ediyor.

San Diego Comic-Con 2017, bu hafta sonu başlayacak ve şov sırasında Activision/Sledgehammer Games oyunun Zombi modu hakkında büyük detaylar sunacak. Ancak, biliyorsunuz ki internet alemi inanılmaz derecede sabırsız ve birkaç gündür ortalıkta dolaşan Call of Duty: WWII Zombi hakkında bir video mevcut. Sizler de sabırsızsanız buraya tıklayarak videonun bir kısmını izleyebilirsiniz. Videoyu paylaşan ise Reddit yazarlarından falconbox.

Call of Duty: WW2'nin geliştiricisi Sledgehammer Games ve patronu Michael Condrey, ortada dolaşan ve tamamlanmamış fragmanın Call of Duty hayranları tarafından izlenmemesini kibar bir dil ile Twitter üzerinden paylaştı.

patron

sledgehammer

Eğer geliştirici şirket ve patronun ricası üzerine eksik tanıtım fragmanını izlemediyseniz ancak yine de heyecanlıysanız, sizler için elimizde birkaç resmi paylaşım var:

Geliştirici şirket Sledgehammer Games tarafından, Call of Duty: WWII Zombi modu için karakterleri ortaya çıkaran iki farklı Twitter paylaşımı var: Drostan Hynd isimli karakteri; Doctor Who, Casanova gibi çalışmalarda yer alan David Tennant canlandıracak. Olivia Durant karakterini ise G.I. Joe: Misilleme, Daredevil gibi çalışmalardan tanıdığımız Élodie Yung canlandıracak. Haberin tamamını okumak için buraya tıklayın.

Ayrıca, ne olduğunu anlayamadığımız "They (Onlar)" ve "Have (Var/Sahip)" paylaşımları da mevcut:

they

have2

3 Kasım 2017 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya çıkacak olan Call of Duty: WWII'yi, Call of Duty serisinde ilk defa Call of Duty: Advanced Warfare'ı geliştirerek öne çıkan Sledgehammer Games tarafından geliştiriliyor.

Son olarak, Call of Duty tarihinde ilk defa bir hikayesi olacak Zombi modunun Call of Duty: WW2 ile geleceğini hatırlatalım.