YAZAN Gencer Fenercioğlu

Monster'dan 360 derecelik hizmet

Özel olarak kaydedilen 360 derecelik görüntüler sayesinde Monster mağazasını oturduğunuz yerden gezebileceksiniz.

Bugünlerde evden çıkmak istemeyen veya dışarı çıkacak vakit bulamayan oyun tutkunları buraya tıklayarak Monster’ın Kadıköy’deki mağazasını oturdukları yerden gezebilirler.

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz’ın konu hakkındaki düşüncelerini şöyle ifade etti, “Monster olarak yeni şeyler denemeyi, en yeni teknolojileri kullanmayı ve bunları kullanıcılarımızla paylaşmayı seviyoruz. Sadece oyun bilgisayarlarına ayrılmış bir mağaza açmış olmamız da bu konudaki heyecanımızın bir göstergesi diye düşünüyorum. Tüm oyunseverlere, buraya gelip mağazamızı görmelerini tavsiye ederim. Fakat bizzat gelemeyip de burayı merak eden insanlar için de mağazamızı görme ve istedikleri bilgisayarı satın alma imkânı yarattık. Onları memnun edecek bir şey ortaya koyduğumuzu umuyorum.”

İki katlı mağazanın tamamını 360 derece görüntüleyebilen ziyaretçiler, ekrandaki modellere tıklayarak istedikleri oyun bilgisayarını rahatlıkla ve güvenle satın alabiliyorlar. Ayrıca sunulan kişiselleştirme seçenekleriyle istenilen modelin RAM veya sabit disk gibi özelliklerini değiştirerek arzu edilen gaming laptop konfigürasyonu elde etmek de mümkün.

İLGİLİ BÖLÜMLER