Chloe, Uncharted: The Lost Legacy'nin Yeni Oynanış Videosunda Döktürüyor

YAZAN Eser Güven

Chloe'nin marifetlerini görmek ister misiniz?

E3 2017'den bu yana Uncharted: The Lost Legacy ile ilgili yeni bir oynanış videosu izlememiştik, şimdiyse oyun tam 14 dakikalık yeni bir videoyla karşımıza çıktı. Çıkışına artık bir ay süre kalan oyuna karşı heyecanı arttırmak için bundan iyisi olamazdı.

Bu yeni videoda Hint yarımadasının batı sahillerine paralel uzanan Batı Gat Dağlarında geçen sahneler görüyoruz. Chloe Frazer içinde bulunduğu kuledeki kapıları açtıkça yeni manzaralara karşılaşıyoruz. Haritamızı işaretledikten sonra aşağı iniyor ve bizi jipte beklemekte olan Nadine Ross'a katılıyoruz.

Tabi bir Uncharted klasiği olduğu üzere ikilimiz bölgede devriye gezen düşmanlarla karşılaşıyor ve burada Chloe'nin çeşitli yeteneklerini gözler önüne sermesine şahit oluyoruz. Birini gizlice öldür, diğerini vur, hopla, yuvarlan, tırman. Hele ipli kancasıyla düşmanlardan birinin üzerine uçtuğu bir sahne var ki, of of. Aksiyon kesinlikle diğer Uncharted'ları aratmıyor. 

Nadine de fırsat buldukça Chloe'e yardım edecek olsa da kendisiyle oynayamayacağız, tüm hikaye Chloe'nin etrafında anlatılacak.

Uncharted: Lost Legacy'nin yapımı tamamlandı ve oyun PlayStation 4'e özel olarak 22 Ağustos'ta çıkışını yapacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER