PUBG'un Xbox One Versiyonundan İlk Bilgiler Geldi!

YAZAN Emre Özdemir

Oyun Xbox One'da şimdiden 30-40 fps'lik performans veriyor

PlayerUnknown's Battlegrounds'ın E3 2017'de duyurulan Xbox One versiyonundan yeni haberler var!

Oyunun yaratıcısı Brendan Greene, nam-ı diğer PlayerUnknown, Eurogamer'a verdiği röportajda oyunun Xbox One versiyonunun ne durumda olduğundan bahsetti. Greene'nin söylediklerine göre Xbox One versiyonu çalışır halde ve 100 kişilik sunuculara bağlandığında 30-40 fps'lik bir performans gösteriyor.

> PlayerUnknown’s Battlegrounds'ta Güvenli Bölgede Kalma Rehberi

100 kişilik sunucular demişken, Xbox One versiyonundaki sunucuların kaç kişilik olacağı hala kesin olarak belli değil ve bildiğimiz kadarıyla oyun Xbox One'da şimdiden ortalama bir performans sergilede de ekip hala optimizasyon ve oyun performansındaki kararlılık üzerinde çalışıyor. Yani daha yapacakları çok iş var...

Bu arada yine Greene'nin söylediklerine göre ekibin Güney Kore'de bulunan büyük kısmı hala PC versiyonundaki sorunları gidermek ve oyunun tam sürüme geçmesi için çalışıyor. Ki, PC versiyonunun çıkış tarihinin ertelendiğini sizlerle paylaşmıştık.

PlayerUnknown's Battlegrounds'a Çapraz Oynama Gelebilir

Bunların yanı sıra PlayerUnknown's Battlegrounds'a çapraz oynamanın gelmesi gibi bir durumda var. Ki, Greene bu konuda "Önce konsol işini bir çözelim, konsol oyuncularını sorunsuz bir şekilde birbirleri ile oynatalım." diyerek acele etmediklerini belirtiyor. Bence doğru karar...

4 ayda 5 milyondan fazla satan ve ilk eSpor turnuvasını düzenlemeye hazırlanan PlayerUnknown's Battlegrounds hakkında daha fazlası için buraya göz atabilirsiniz.