Wolfenstein II: The New Colossus İçin Yeni Bir Video Yayımlandı

YAZAN Emre Özdemir

Ne kadar da Tarantino...

Bethesda'nın E3 2017'de duyurduğu, hatta sahneye çıkarttığı Wolfenstein II: The New Colossus için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı.

Tarantino tadını tekrar damağımızda hissetmemizi sağlan yeni videoda Nazilerin işgali altındaki A.B.D'yi, sakin gözükse de aslında ortamın ve insanların ne kadar gergin olduğunu hatta korku içinde yaşadıklarını görebiliyoruz.

Wolfenstein II: The New Colossus - İsminin ve Hikayesinin Anlamı

E3 2017 sunumundan hatırlayacağımız lokanta/cafe sahnesini tekrar ve daha detaylı olarak karşımıza çıkartan videoda karakterimiz bir Nazi subayına denk geliyor. İlk önce sakin başlayan diyalog, giderek Nazi subayının "Valla ben çok rahatım, tek ayağı çukurda olan sizlersiniz." tavırları ve minik sorgulamasıyla gergin bir hal almaya başlıyor. Tam işler karışacak derken subaya bir çağrı geliyor ve Blazkowicz ucuz yırrtı diyoruz. Fakat çok geçmeden "yırtma" işinin yalan olduğunu da görüyoruz.

27 Ekim 2017'de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya çıkacak olan Wolfenstein II: The New Colossus; PlayStation Store'daki 209 TL, Xbox One'daki 311,25 TL ve Steam'deki 266 TL'lik fiyatı ile cep yakacak oyunlardan biri olacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER