Wolfenstein II: The New Colossus'un Season Pass İçerikleri Belli Oldu!

YAZAN Emre Özdemir

Season Pass'le birlikte oyuna 3 yeni karakter ve 3 yeni hikaye eklenecek!

 Bethesda, ekim ayında oyuncularla buluşacak olan Wolfenstein II: The New Colossus'un Season Pass içeriklerini açıkladı!

 Season Pass'le birlikte oyuna 3 yeni karakter ve bu karakterlerin her biri ile oynayacağımız 3 yeni görev eklenecek. Season Pass'in bizlere sunacağı ilk macera "The Adventures of Gunslinger Joe" olacak. Bu macerada eski bir Amerikan Futbolu oyuncusu olan Joseph Stallion'ı kontrol ederek Chicago'nun harabelerinde Nazi avlayacağız. İkinci maceramız "The Diaries of Agent Silent Death"te ise eski OSS suikastçısı Jessica Valiant'ı kontrol ederek Nazilerin California'daki sığınaklarına sızıp San Andreas operasyonunun üzerindeki sır perdesini kaldırmaya çalışacağız.  Season Pass'in bizlere sunacağı son macera ise "The Amazing Deeds of Captain Wilkins" olacak ve bu macerada Alaska'ya gidip Black Sun operasyonunu sekteye uğratmaya çalışacağız.

Bethesda Oyunlarında Harika İndirimler Var

Bunların yanı sıra Season Pass'i satın alan oyuncular "The Freedom Chronicles: Episode Zero" isimli ekstra bir göreve daha erişebilecekler. Ki, bu görev bizlere yukarıda bahsettiğim 3 yeni karakterle ilk kez tanışma imkanı sunacak. Yani yeni maceralara atılmadan önce yeni karakterlerimizi tanıma ve neyin ne olduğunu öğrenme şansı bulabileceğiz.

wolf-big-2

Gelelim işin can alıcı kısmına, yani fiyatına! Season Pass'in fiyatı henüz Xbox One, PlayStation 4 ya da PC için ayrı olarak listelenmemiş. Fakat oyunu satın alırken Season Pass'in dahil olduğu Digital Deluxe versiyonlarında fiyat farkını görebiliyoruz. Tabii şunu da unutmamak gerekir ki Season Pass'i oyunla birlikte tek paket olarak aldığımızda ufak da olsa bir indirim yapılır. Yani Season Pass'in tek başına fiyatı aşağıda vereceğim fiyatların farkından biraz daha tuzlu olacaktır.

Wolfenstein II: The New Colossus'un normal ve Season Pass'li fiyatları:

Xbox One:

PlayStation 4:

Steam (PC):

İLGİLİ BÖLÜMLER