FIFA 18'den Beş "Efsane"nin FUT Kartları Açıklandı - Pele ve Maradona Var!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Sonunda Lev Yashin de oyuna eklendi. Henry 90, Maradona 95, Ronaldo 94!

 Yeni animasyon teknolojisi ile oynanışında uzun bir aradan sonra hatrı sayılır farklılıklar bulunduran FIFA 18'in Ultimate Team Kart Tasarımı belli oldu. Buna ek olarak efsanelerden (ikonik futbolculardan) Thierry Henry, Ronaldo (El Fenomeno), Diego Maradona ve futbol tarihinin gördüğü en iyi kaleci sayılan Lev Yashin'in puanları açıklandı.

> FIFA 18 OYNADIK

Detaylara girmeden bu oyuncuların ortalamalarından kısaca bahsetmek gerekirse Brezilyalı Ronaldo ile Cristiano Ronaldo'nun özellikleri birbirine çok benziyor. Ancak ikisinin de gerçek hayatta oyun tarzlarının farklı olduğunu biliyoruz tabii. Bu arada iki Ronaldo da 94 ortalamaya sahip. Bununla birlikte Arjantin futbolunun yetiştirdiği en büyük isim sayılan Maradona ise tam 95 ortalamaya sahip. Rus/Sovyet file bekçisi Lev Yashin de 91 ortalamayla karşımıza çıkıyor. Arsenal ve Fransa'nın gelmiş geçmiş en büyük forvetlerinden biri olarak görülen Thierry Henry'nin ortalaması ise 90. Hemen aşağıda oyuncuların kartlarını ve istatistiklerini bulabilirsiniz Oyungezerler. Görselleri orijinal boyutlarında görüntülemek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

 maradona pelee

ronaldo yashin

henry

FIFA yakında aktif futbolcuların FUT kartlarını da geri sayım şeklinde duyuracak. Bu sebeple bizi takipte kalın. Her geri sayımı sizlere anında ulaştıracağız! Bununla birlikte FIFA 18'de Süper Lig olacak mı olmayacak mı sorunsalı devam ediyor. Konu hakkında EA Games ve TFF ile bir kez daha görüştük, ancak tıpkı geçen sefer söyledikleri gibi hala görüşmelerin devam ettiğini belirttiler.

fifa-kapak-yildizlari

fifa-18-kariyer-modu-yenilik-10