FIFA Hayranları Müjde! - FIFA 18'in Efsanelerinde Ronaldinho Var!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Futbol tarihinin belki de en büyük cambazı olan Ronaldinho, oyuna "efsane" olarak geri dönüyor.

Ronaldo de Assis Gaucho Moreira ya da bizim onu bildiğimiz ve sevdiğimiz adıyla "Ronaldinho" iki senelik ardından tekrar FIFA Oyunları'ndaki yerini alacak. Brezilyalı futbol efsanesi, adına yakışır şekilde oyunun efsaneleri arasında bulunacak. 

Eskiden sadece Xbox One'da olan "FIFA Ultimate Team Efsaneleri" artık PC ve PS4'te de yer alıyor ve yeni adı "Icons" yani İkon Olmuş Futbolcular. Bu oyuncular arasında da Ronaldinho'nun olmaması düşünülemez tabii. Brezilyalı top cambazı tam olarak futbola resmi bir şekilde veda etmemiş, jübile yapmamıştı ve hatta daha yeni bir dostluk maçında forma giydi ve muhteşem de oynadı. Ancak belli ki FIFA 18'de yer almak için bazı anlaşmalar yapmış. Eh kendisi de son resmi maçını Fluminense'de oynamıştı. FIFA 16 ve FIFA 17'yi es geçen Ronaldinho, böylece kısa sürede oyuna da resmen dönüş yapmış oldu.

> FIFA 18'in "Efsane Futbolcuları" Açıklanıyor

Oyuncunun üç farklı dönemden üç tane Ultimate Team Kartı bulunuyor. Bu kartlardan en değerlisi 94 puan ortalamalıyken diğer ikisi ise 91 ve 89 ortalamaya sahip. Ronaldinho'nun bir dönem adı Beşiktaş ve Antalyaspor ile de anılmıştı.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383