Bu Hafta Game of Thrones'un Bugüne Kadarki En Kısa Bölümü Yayınlanacak

YAZAN Eser Güven

Bu haftaki bölüm göz açıp kapayıncaya kadar bitecek

Söz konusu sevdiğimiz bir dizi olunca dakikaların önemi büyük oluyor tabi. Hangimiz Game of Thrones bölümlerinin daha uzun sürmesini istemiyoruz ki? Bitmesin diye düşünürken bitiveriyor, hem de 59 dakika olmasına rağmen zaman su gibi geçiyor.

Ama 7. sezonun bu Pazartesi izleyeceğimiz bölümü bu bakımdan iyice kötü çünkü bölümün uzunluğu yalnızca 50 dakika. Yani yaklaşık 10 dakikalık bir kayıp söz konusu. Bu tekrarlanacak bir durum değil, 5. bölüm yine alıştığımız gibi 59 dakikaya çıkacak. Hatta 6. bölüm bununla da yetinmeyecek ve karşımıza 71 dakikalık bir bölüm çıkaracak. Sezonun son bölümü ise 80 dakikalık süresiyle şimdiye kadarki en uzun Game of Thrones bölümü olacak. Bu 4. bölümün neden bu kadar kısa olduğuna dair bir bilgimiz yok.

Bildiğiniz gibi geçen hafta HBO kanalı hacklenmişti ve korsanlar gerçekten de iddia ettikleri gibi Game of Thrones'un henüz yayınlanmamış 4. bölümünü sızdırdılar. 360p kalitesindeki bu bölümü izleyip de zevkinizi baltalamamışsınızdır umarım. Ben sırf o yüzden kazara sağda solda spoiler yemeyeyim diye nette dolaşırken ekstra dikkatli davranıyorum, size de tavsiye ederim.

Biz de bir kez daha 4. bölümün fragmanını izleyerek zaman geçirelim madem.

İLGİLİ BÖLÜMLER