No Man's Sky'ın Yeni ve Ücretsiz Genişleme Paketi Atlas Rises Bu Hafta Çıkacak

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Peki oyuncuların gönlünü kazanabilecek mi bu eklenti?

 Hello Games'in olay olan oyunu No Man's Sky'a bu hafta içerisinde yeni bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile birlikte oyuna 'Atlas Rises' isimli yeni bir genişleme paketi gelecek. Genişleme paketi için oyuncular ek bir ücret ödemek zorunda değiller. 

 Atlas Rises genişleme paketiyle birlikte No Man's Sky'ın hikayesi daha geniş bir hal alacak ve bu paket oyunun ana hikayesini geliştirecek. Oyuna portallar aracılığıyla hızlı seyahat etme özelliği de gelecek. Yama notları henüz resmen açıklanmadığı için Atlas Rises ile gelecek tüm yeniliklerden haberdar değiliz ne yazık ki. No Man's Sky beklentileri karşılama konusunda zayıf kalmıştı, ancak oyunun kötü olduğunu söyleyemem. Bununla birlikte fiyat etkiketini de hak etmediğini düşünenlerdenim.

yakin-gelecek-bu-grafikleri-haber-ici

Hello Games, bu genişleme paketiyle bir sürü tatmin edici yeniliğin oyuna ekleneceğini söylemiş ama daha önce verdikleri sözleri yerine getiremediklerini düşünürsek biraz temkinli yaklaşalım derim Oyungezerler. Bakalım 1.3 güncellemesi ile oyun daha keyifli bir hale gelecek mi?

İLGİLİ BÖLÜMLER