YAZAN Yasin Madyb İlgün

Carnage da olursa bu filmin hikayesi muhteşem olmak zorunda.

 Sony'nin kendi sinematik evreni içerisinde çektiği Venom'un kötü adamı bulunmuş olabilir. Gerçi bir sürü kaynak farklı ifadeler kullanıyor ancak biz yine de bu ihtimalden bahsedelim dedik Oyungezerler.

Rogue One: A Star Wars Story'de boy gösteren Ahmed Riz'in Venom'un baş düşmanlarından (bazı hikayelerde yoldaş olsalar da düşman dememiz çok daha doğru olur) Carnage'ı canlandıracağı konuşuluyor. Variety'de çıkan habere göre Sony Film Stüdyoları'na yakın kaynaklar da bunu doğrulamış. Ancak The Hollywood Reporter'a göre Riz'i başka bir rol için düşünüyorlar. Carnage rolü içinse Doctor Who'dan tanıdığımız Matt Smith, Game of Thrones ve Narcos'tan aşina olduğumuz Pedro Pascal ve The Danish Girl filminde rol alan Mathias Schoenarts isimlerinden biri stüdyonun hedefindeymiş.

Jeffrey Dean Morgan'dan Batman Olur Mu?

Venom'da Carnage'ın yer alıp almayacağı bile belli değil aslında, zira ilk senaryo sonunu göremeden rafa kaldırıldı ve filmin hikayesi en baştan yazılıyor. Bununla birlikte Eddie Brock/Venom'u canlandıracak ismin ünlü oyuncu Tom Hardy olacağı mayıs ayında kesinleşmişti.

Sony Film Stüdyoları'ndan Amy Pascal, daha önce Marvel Sinematik Evreni'nin en önemli isimi Kevin Feige ile birlikte verdiği bir röportajda Venom ile Spider-Man'in bir gün karşı karşıya gelebileceğini söylemişti. Gerçi Feige bu cümleyi duyduğunda tuhaf bir tepki vermişti, ancak Venom'suz Spidey, Spidey'siz Venom olmasın diyor insan. Tuzsuz yemek gibi yahu.

İLGİLİ BÖLÜMLER