Terminatorler Neden Arnold Schwarzenegger'e Benziyor? Altıncı Film Bunu Açıklayabilir!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

James Cameron bir gizeme daha son verecek gibi.

 Terminator serisinin yaratıcısı James Cameron yakın zamanda yeni bir röportaj verdi ve Terminator'ün altıncı filmi hakkında konuştu. Muhtemelen Deadpool'un yönetmeni Tim Miller tarafından çekilecek olan filmde T-800 modeli Terminator'ün neden Arnold Schwarzenneger'e benzediği açıklanacak.

> Marvel ve Star Wars Filmleri Netflix'ten Kaldırılacak

The Arnold Fans isimli hayran grubunun "Arnold'u hiç tamamen insan bir karakter olarak oynatmayı düşündünüz mü?" sorusuna yanıt veren Cameron, "Yani kendinize bir sormanız lazım. Neden gidip bu karakterleri Arnold'a benzer şekilde yapmış olabilirler? Bir sebebi olmalı değil mi? Yani evet, bu düşünce kafamdan geçti tabii. Bir prototip insan modeli olmalı neticede. Bir insan evladından DNA toplanmış olmalı. Burada sormamız gereken bu insan Skynet için özel bir anlam taşıyor muydu, neden onu seçtiler? Yoksa zaten bir sürü Terminator tipi vardı da Arnold'a benzeyen modele mi denk geldiler. Kendime bu soruları çok sordum, ama net bir yanıt çıkaramadım. Şu an yeni Terminator filmleri çekmek için ciddi konuşmalar yapıyoruz ve yeni bir üçleme gelebilir." dedi.

> Venom'un Baş Düşmanı Muhtemelen Carnage Olacak

Bu açıklamalara bakınca sanki gelecek filmlerde de artık ikon olmuş Arnold'u göreceğiz gibi geldi bana. Tabii Cameron yeni filmleri çekmeye karar verirse. Hollywood ve hatta sinema tarihinin maddi anlamda en başarılı yönetmeni ve yapımcısı olan James Cameron için bütçe oluşturmak hiç sıkıntı değil. İsterse yeni bir Terminator serisine bağımsız bir şekilde kolayca hayat verebilir. Bakalım yakın gelecek bize neler getirecek sevgili Oyungezerler.

İLGİLİ BÖLÜMLER