Smuggler's Run Güncellemesi GTA Online'a Battle Royale Modu Getirdi

YAZAN Eser Güven

PUBG etkisi her yerde

Grand Theft Auto Online'ın en yeni güncellemesi Smuggler's Run ile birlikte oyuna Motor Wars ismindeki yeni bir mod da katıldı. Bu mod PlayerUnknown's Battlegrounds'a oldukça benzeyen özelliklere sahip, dolayısıyla kendisinin de bir Battle Royale modu olduğunu söyleyebiliriz. 

Drop Zone ve Penned In modlarını birleştiren Motor Wars'ta aynı harita üzerinde dört takım ölümüne bir mücadeleye girişiyorlar. Oyuncular savaş alanına paraşütle iniyor ve haritada buldukları silahlar, patlayıcılar ve silahlı taşıtları kullanarak diğer takımları ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Gördüğünüz gibi tüm bu özellikler kulağa acayip derecede tanıdık geliyor.

Smuggler's Run güncellemesi ayrıca oyuna yedi tane hava aracı da ekliyor. İşlerinizi yürütmek için çevik ve hızlı Nagasaki Havoc'tan devasa Mammoth Tula uçağına kadar yepyeni araçlar satın alabileceksiniz. Benim işim gökte değil, yerde diyorsanız da oyuna sizin için iki yeni araba eklenmiş durumda. Rockstar, Vapid Retinue ve Grotti Visione ile arabalara ilgi çekici isimler bulma geleneğini sürdürüyor.

Kaçakçılık temalı Smuggler's Run'da ilk hangarınızı satın aldığınızda yanında hediye olarak bir de Cuban 800 uçağına sahip olacaksınız, o yüzden hemen paraları biriktirmeye ve kaçakçılık imparatorluğunuzu kurmaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER