YAZAN Yasin Madyb İlgün

Hem de %25 indirimde.

 Resmi olarak Türkçe dil desteğiyle çıkış yapan taktik FPS oyunu Rising Storm 2: Vietnam, bu hafta sonu için ücretsiz olacak. Oyun ücretsiz hale geldikten sonra pazar akşamı saat 8'e kadar ücretsiz oynayabileceğiz. Oyunu satın almak isterseniz pazartesi gününe kadar Steam'de %25 indirimde ve indirimli fiyatı 29 TL.

Geliştiriciliğini ve dağıtıcılığını Tripwire'ın üstlendiği Rising Storm 2: Vietnam taktiksel ve ağır tempolu FPS seven oyuncuları memnun edecek bir oyun, ancak tek kişilik dev ordu olup her tarafı patlata patlata savaşmayı seviyorsanız size biraz ters gelebilir sevgili Oyungezerler. RS 2: Vietnam'dan tam keyif almak istiyorsanız aynı kafada arkadaşlarınızla oynamanız da oyundan alacağınız keyfi birkaç kat artıracaktır. 

Tabii oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerine bakıp bilgisayarınız kaldıracak mı kontrol etmeyi de unutmayın. Oyunun geliştiricilerinin topluluğu ile sıkı bir iletişim halinde olduğunu ve sırf bir oyuncu istedi diye haritadan ağaç bile kaldırdıklarını belirteyim. 

İLGİLİ BÖLÜMLER