Deadpool ve Cable'ın ekibi X-Force Yönetmenini Buldu

YAZAN Baran Köse

Fox bizleri şaşırtmaya devam ediyor

Deadpool ve Logan filmlerinin başarılarının ardından güven tazeleyen ve uzun bir aradan sonra ilk defa geleceğe yönelik planları ile heyecan yaratmayı başaran Fox yine bizleri sevindirmeyi başardı.

Paylaşılan resmi bildiride Deadpool ve Cable'ın ekibini konu alacak X-Force filmini için Drew Goddard ile filmi hem yazıp hem de yönetmesi için anlaşıldığı açıklandı. Peki bu haber bize neden hemen bayrakları astırdı? Drew Goddard isim olarak çoğu kişiye yabancı gelse de aslında oldukça önemli bir isim. Joss Whedon ile Cabin in the Woods'u yazan ve yöneten Goddard aynı zamanda Martian, Daredevil ve World War Z gibi oldukça önemli projelerde yapımcı olarak yer aldı. Lost ve Alias dizilerinde ise senarist ve yapımcı rolünü üstlendi. Kısacası özgeçmişi kendisini kanıtlamasına yeterli diyebiliriz. Ha bir de, Sony'nin iptal ettiği Sinister Six filminin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni yine Drew Goddard olacaktı.

Biraz Goddard'ın menajeri gibi yazdığımın farkındayım fakat bu haber beni oldukça heyecanlandırdı. Deadpool ve Cable'ın karşısına Wolverine'in evladı Daken yakışmaz mı? Yapılabilecek esprileri düşünün! Umarım Olivia Munn'ın bana göre çok başarılı olan Psylocke'u da X-Force ekibinde yer alır. Hatta yanına Colossus, Archangel, Bishop ve Fantomex'i de alarak bir Dream Team oluşturabilirler. Ama ben en iyi X-Force üyelerini bir araya getireceklerini düşünmüyorum. Muhtemelen Wolfsbane, Feral, Sunspot gibi daha az bilinen karakterler ekipte yer alır.

Belki de Logan filminin devamı olarak X-23'ü yanlarına alırlar ve bir X-23 ile Daken hikayesi çekerler? Ya da Hope Summers... Çok gaza geldim farkındayım, yorumlarda hayal kurmaya devam edelim..

 

İLGİLİ BÖLÜMLER