FIFA 18 Süper Lig ve Türk Oyuncu Puanları

YAZAN Yasin Madyb İlgün

En yüksek puanlı Türk futbolcu Ömer Toprak!

 Daha önce Süper Lig'in en yüksek puanlı oyuncusunun Beşiktaş'tan Pepe olduğu ortaya çıkmıştı. FIFA 18'e oyuncu kartları birer birer ekleniyor ve biz de A Milli Takım'da ve Süper Lig'de oynayan oyuncuların puanlarını görüyoruz. 

Türkiye Milli Futbol Takımı'nda oynayan en yüksek puanlı oyuncu stoper pozisyonundaki Ömer Toprak. Borussia Dortmund'da oynayan futbolcuyu şu an için 82 puanla Barcelona'da forma giyen Arda Turan takip ediyor. Nuri Şahin ise pozisyonu orta sahadan defansif orta sahaya dönüştüğü için 79 puana düşmüş, ancak merkez orta saha oynadığında 81 puana sahip. Defansif orta sahalar arasında Mehmet Topal'ın ise 80 puanı bulunuyor. Hakan Çalhanoğlu da 79 puanla öne çıkan Türk oyuncular arasında yer alıyor. Cengiz Ünder ve Enes Ünal gibi oyuncuların puanları ise henüz açıklanmadı.

> FIFA 18 Oyuncu Puanları

Selçuk İnan ise kariyerinde ilk defa bu kadar büyük bir düşüş yaşadı ve 76'ya geriledi. FIFA serisine 79 puanla başlayan Selçuk, uzun süre 80 puanla oynamıştı. 

> FIFA 18 - Sistem Gereksinimleri

Antalyaspor'dan Eto'o 81 puana sahipken Nasri ise şu an için 82 puanda. Süper Lig'de muhtemelen en güçlü kadro yine son sezonun şampiyonu Beşiktaş'ta olacak gibi gözüküyor.

superligpuanlar