Battlefield 1 Sevenleri Hafta Boyunca Çeşitli Kampanyalar Bekliyor

YAZAN Eser Güven

Bu hafta Battlefield 1 haftası

Bu hafta Battlefield 1 sevenler ve oyunu merak edenler için oldukça verimli geçecek gibi duruyor çünkü Electronic Arts oyuna dair dört koldan kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Tek tek hepsini sıralayayım.

Öncelikle Xbox Free Play Days promosyonu kapsamında Xbox Live Gold üyeleri Battlefield 1'i ücretsiz olarak deneyebilecekler. 22 ile 24 Eylül arasındaki bu deneme sürecinde tek kişilik hikayeye ek olarak ana çokluoyuncu haritalarını da oynamanız mümkün olacak. Denedikleri kadarıyla oyundan memnun kalırsanız Battlefield 1 Revolution Edition'ı da bu tarihler arasında %40 indirimli olarak satın alabileceksiniz. Revolution Edition oyunun güzel edisyonlarından biri çünkü içerisinde şimdiye kadar yayınlanan tüm içeriğe ek olarak bundan sonra yayınlanacak içerikler de bulunuyor. Elbette deneme versiyonunda elde ettiğiniz tüm başarımlar ve kayıt dosyalarınız da oyunu satın aldığınız taktirde ana oyuna aktarılacak, yani ilerlemenizi kaybetmemiş olacaksınız.

Bu yalnızca Xbox One oyuncularına hitap ediyor olsa da bugünden başlayıp 30 Eylül'e kadar sürecek olan Revolution Battlefest Xbox One'a ek olarak PC ve PS4 oyuncularını da ilgilendiriyor. Revolution Battlefest süresince ana oyuna sahip olan tüm oyuncular They Shall Not Pass ve In the Name of the Tsar genişleme paketlerini ücretsiz olarak deneyebilecekler. Bu paketlerde herhangi bir kısıtlamaya da gidilmemiş, harita, yeni modlar ve yeni silahları bu sayede görüp test edebileceksiniz.

Yine tüm platformlarda geçerli olmak üzere oyunun Premium Pass fiyatı da %40 indirime girmiş durumda. Yani Battlefield 1'e ilginiz varsa bu dönemde hem yeni içerikleri deneyebilir, hem de bunlara indirimli olarak sahip olabilirsiniz.