Black Desert Online'da Karakter Oluşturma Deneme Sürümüne Erişebileceğiz

YAZAN Cengizhan Kervancı

CCM sürecinde karakterleriniz uçup gitmeyecek.

Pearl Abyss'in geliştirdiği ve sonunda Türkiye'de de oynanabilir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanan Black Desert Online, Kapalı Beta sürümüne girmeye gün sayarken güzel haberler de gelmeye devam ediyor. Daha önce de bahsettiğimiz gibi 8 Kasım'da kapalı beta süreci başlıyor. Unutmadan hatırlatalım, Kapalı beta sürecine başvuru yapmak isteyen oyuncular 11-30 Ekim tarihleri arasında şanslarını deneyebilirler.

Yeni haberlere göre Erken Erişim paketi satın alan kullanıcılar, karakter özelleştirebilmeyi sağlayan CCM (Karakter Oluşturma Ekranı Deneme Sürümü) sürecine de ek ücret ödemeden katılabilecekler. Kapalı Beta sürümüne yama olarak eklenecek olan bu CCM paketi ise 11 Ekim tarihinde indirmeye açık hale gelecek. Asıl önemli olan nokta ise, bu sürümde yaratmış olduğunuz karakterler Kapalı-Açık Beta ile tam sürüme dahil olacak. Yani yaratmış olduğunuz karakterler uçup gitmeyecek. CCM ile ilgili detaylı web sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

CCM ekranında ise saçınızın dalgasından rengine, uzunluğundan kısalığına kadar kendiniz şekillendirebileceksiniz. Ayrıca tüm vücut hatlarınızı yine aynı şekilde kendiniz serbest bir şekilde belirleyebileceksiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER