Metro 2033’ün Yazarı İstanbul Kitap Fuarı’na İmzaya Geliyor!

YAZAN M.İhsan Tatari

Hunter has come!

Biz oyuncuların ilk olarak Metro 2033 adlı şahane post-apokaliptik FPS ile tanıdığı, daha sonrasındaysa Metro: Last Light ile kartını hepten kaptırdığı Rus yazar Dmitriy Glukhovsky, önümüzdeki ay Beylikdüzü’nde düzenlenecek Tüyap İstanbul Kitap Fuarı’nda Türk okurlarıyla buluşmaya geliyor!

Metro 2035 için düzenlenen imza günü için ülkemize gelen ünlü yazar, 5 Kasım Pazar günü, saat 13:00’ten itibaren kitaplarının Türkiye yayın haklarını elinde bulunduran Panama Yayıncılık’ın standında olacak ve hayranlarına imza dağıtıp fotoğraf çektirecek. Ayrıca yazarın önceki eserleri olan Metro 2033 ve Metro 2034 de stantta satışta olacak.

Yazarla tanışıp imzasını almak isteyen okurlar kendisini Salon 12-12409 numaralı standda bulabilirler. Eğer imkânınız varsa bu fırsatı kaçırmayın derim. Kendisini buralarda görmek tekrar kısmet olmayabilir.

Panama Yayıncılık’a hem Metro Serisi’ni dilimize kazandırdıkları hem de bize bu önemli yazarla tanışma fırsatı verdikleri için (her ne kadar bir İzmirli olarak gidip göremeyecek olsam da) sonsuz teşekkürler.

metro-2035-afis

İLGİLİ BÖLÜMLER